O nás

Karel

Karel

Podnikatel a startup mentor

Jsem původně matematik a začal jsem plánovat v okamžiku, když jsem se rozhodl oženit. Nicméně finanční cíle a finanční plán jsou jen o penězích. Peníze jsou pro mě důležité kvůli zajištění základního zabezpečení pro život. Pokud jsem schopen toho dosáhnout, pak se je snažím používat jako nástroj pro realizaci správných projektů a k podpoře a konání dobrých věcí. A plánování, které nabízí Zhodnotitel je správná cesta.

Martin

Martin

Více než 10 let zkušeností z finančně-poradenského trhu

Vždy mě bavila matematika. Věděl jsem, že chci pracovat s penězi a čísly. Zároveň jsem věděl, že chci dělat věci smysluplně a proklientsky. Dnes je všechno na internetu. K tomu patří, že na internetu vás jako klienta většinou firmy chtějí nějak ulovit a něco vám vnutit. Objektivních informací je málo a nejsou tak na očích. My se vždycky budeme soustředit na kvalitní produkt. Tenhle produkt jsem chtěl pro lidi, aby věděli, co mají chtít. Věřím, že když lidé poznají naši přidanou hodnotu, tak svému obohacení půjdou naproti.

Jirka

Jirka

Byznys a leadership

Když nějaká online služba funguje v zahraničí, v USA, západní Evropě, tak to dřív nebo později zpravidla přijde i do ČR. Například v USA je bez kvalitního finančního plánu velmi složité prodat jediný finanční produkt. Přínos naší služby vidím v tom, že s kvalitním plánem se lidé mohou s klidem svěřit odborníkům do rukou. Plán je něco jako štít chránící před špatnými radami. A my jsme chtěli, aby tu bylo něco, co stojí na straně lidí a na co se můžou spolehnout.

Jožka

Jožka

PHP specialista, více než 8 let zkušeností v IT

Bez online se nikdo neobejde. Pro mě je to samozřejmost a brzo to bude samozřejmost pro každého. Online lze ovládat i váš dům nebo koupit cokoliv, včetně povinného ručení a pojistek... Bylo otázkou času, než někdo vyvine online finanční plán. My jsme do toho dali maximum a po pár náročných letech jsme vyvinuli Zhodnotitele. Pro mě je to unikátní projekt s moderní realizací. Je to reálný pomocník.

Kristýna

Kristýna

Analýzy a péče o zákazníka

Přemýšlím o všem a interpretace a diskuse jsou má vášeň. Baví mě veškeré nástroje, které umí zpracovat data a technická udělátka, která zjednodušují život. Zhodnotitel je pro mě takové kukátko do budoucnosti. V klidu domova a bez spěchu si můžu rozmyslet, co v budoucnu chci. Pak je plán položený na reálných základech a dozvím se, jestli to, co dělám, na mé plány stačí. Nebo jestli mám přidat.

Terka

Terka

Content a správa sociálních sítí

Čím déle pracuji na Zhodnotiteli, tak chápu, že je třeba řešit i ty na první pohled nudné a nezáživné věci. Finanční zdroje nejsou neomezené a peníze si potřebujeme naplánovat. Je skvělé, že existuje nástroj, díky kterému nemusíme plánování sami ovládat. Vidím to jako důležitou součást klidného rodinného života. Mít přehled o financích i o cílech do života znamená, že víme, co chceme, a jak toho chceme dosáhnout.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace