Blog - užitečné informace o financích

5+1 způsob jak si udržet disciplínu a jet podle plánu
čtení na 5 minut
Už máte svůj plán? Pokud vás brzdí nějaké pochybnosti, mrkněte na náš článek o úskalí plánování. Jestli plán máte, tak gratulace! Možná si teď říkáte “no sláva, mám to za sebou a budu žít šťastně až do smrti”. Ale vyhotovením plánu to jenom začíná. Teď ho musíte zrealizovat a hlavně se ho pokusit dodržet. A to je teprve výzva. Tady je pár tipů, abyste to snadno zvládli.
Úskalí plánování
čtení na 3 minuty
Finančního plánování se lidé někdy bojí, ale proč? Je to něco nového a neznámého, což určitě vzbuzuje nejistotu. V tomto článku zkusíme ty nejběžnější obavy rozptýlit.
Začínáme plánovat aneb vaše první kroky
čtení na 3 minuty
Pomohl vám náš přehled plánovacích pomocníků rozhodnout se pro tvorbu vašeho vlastního finančního plánu? Pojďte si tedy přečíst o prvních krocích správného plánování.
Začínáme plánovat aneb plánovací pomocníci
čtení na 3 minuty
Přemýšlíte o svém prvním finančním plánu, přečetli jste si Co je finanční plánování a Kdy začít. Možná vás teď pálí otázka...
Kdy a proč začít plánovat?
čtení na 3 minuty
Odpověď na naši otázku asi tušíte. Začněte co nejdříve. Nejcennější věc, co máte, je váš čas. A ten právě ve financích hraje obrovskou roli - čas a kvalitní plán.
1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace